O nas

Trafero znaczy po łacinie „przekaz”, a przekaz podstawa komunikacji. Stąd wzięliśmy nazwę firmy. Podoba Ci się? 🙂

Jesteśmy na rynku od 2013 roku i od początku stawiamy na uczciwość wobec naszych klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania, doradzamy, wspólnie szukamy rozwiązań i – rzetelnie wykonujemy swoją robotę. Jest to o tyle łatwe, że mamy wieloletnie i stale pogłębiane doświadczenie w marketingu internetowym i PR. Nasz zespół realizował projekty dla międzynarodowych korporacji oraz firm średniej i małej wielkości, instytucji państwowych oraz organizacji pozarządowych.

o-trafero-pr

Co robimy?

  • generujemy leady – sprawiamy, że Twoi potencjalni klienci sami pytają o Twoje usługi. Wykorzystujemy do tego odpowiednio dobrane narzędzia marketingu treści, możliwości mediów społecznościowych i reklamy internetowej.
  • zwiększamy znajomość Twojej marki – tworzymy strategie komunikacyjne, współpracujemy z tradycyjnymi mediami (prasa, radio, telewizja) i mediami online (ePR).
  • ułatwiamy znalezienie Twojej firmy w Internecie – dzięki odpowiednim działaniom SEO ( optymalizacja treści i aspekty techniczne) oraz marketingu treści podnosimy pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach na najważniejsze dla Twojej firmy słowa kluczowe. Może prościej – klienci szukający produktów czy usług takich jak Twoje, wyślą zapytanie do Twojej firmy, a nie do konkurencji. A po angielsku – prowadzimy Search Engine Marketing (SEM).
  • promujemy wydarzenia – tworzymy dla Ciebie materiały marketingowe i promujemy Twoje wydarzenia, albo wydarzenia, w których Twoja firma bierze udział – konferencje, targi, warsztaty, webinaria i inne. Ułatwiamy pozyskanie uczestników oraz przyciągnięcie uwagi mediów i ekspertów branżowych.
  • tworzymy strategie marketingowe – przeprowadzamy analizę sytuacji rynkowej firmy, badamy jej obecnych i oczekiwanych odbiorców, ofertę, sposoby komunikacji i przygotowujemy propozycje rozwoju marketingu w dłuższym i krótkim okresie. Wspieramy w ustalaniu celów i budżetów. Innymi słowy – na bazie solidnych przesłanek mocujemy ster do Twojego marketingowego okrętu.

Czy agencja jest na pewno dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy? W podjęciu decyzji pomoże Ci ten tekst: Co wybrać – własny pracownik czy agencja?

Zaufaj nam i wykorzystaj silne strony zespołu Trafero:

  • wysokie zaangażowanie i wyjątkową dbałość o klienta,
  • profesjonalizm oparty na wiedzy i doświadczeniu,
  • szybkość działania.