Tworzenie stron internetowych (www)

Tworzenie stron internetowych (www)

Strony, które tworzymy, są 1. przejrzyste, 2. ładne, 3. lubiane przez Google, 4. łatwe w obsłudze, 5. szybko się ładują. Czego chcieć więcej?

Dobra strona internetowa to połączenie pięciu czynników – logicznego i klarownego układu, ciekawej grafiki, dobrze napisanych tekstów, odpowiedniego zakodowania oraz optymalizacji dla wyszukiwarek. Jeśli zabraknie choćby jednego elementu, praca w innych obszarach może pójść na marne. Dlatego warto poświęcić czas i wysiłek na naprawdę dobrą wizytówkę Twojej firmy lub marki.

Przy projektowaniu Twojej strony www najpierw rozmawiamy o tym, dla kogo i po co ma być strona. Potem – co ma się na niej znaleźć. I na końcu wstępnego etapu poznajemy przyjętą w Twojej firmie/dla Twojej marki stylistykę graficzną i Twój gust – pokaż nam, jakie strony lubisz.

W kolejnym etapie tworzymy wstępne projekty graficzne. Ustalamy, w jakim stylu estetycznym ma być strona, jej kolorystyka, układ treści, kompozycja menu czy stopki. Projektujemy graficznie konkretne podstrony. Robimy to na bazie albo Twoich materiałów i tekstów, albo wspierając Cię w zakresie tworzenia treści.

Następnie nadchodzi etap kodowania strony i jej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Tu nie może być żadnych błędów, więc po dokładnej pracy przeprowadzamy dokładne teksty. Sprawdzamy wszystkie przejścia między stronami, sposoby wyświetlania się strony w zależności od urządzeń i przeglądarek, komunikaty dla odbiorców itd. I ostatecznie strona jest publikowana.

Jakiej strony www potrzebujesz? Porozmawiaj z nami!